26 °C
Llucmajor
Llucmajor
Cap Blanc
Llucmajor
Delta

Regidories Legislatura 2019 - 2023

Éric Jareño Cifuentes

  •  Éric Jareño Cifuentes (PP)

  • Batlia
    Seguretat
    Medi Rural

  • ejareno@llucmajor.org

Noemí Getino Pérez

  •   Noemí Getino Pérez (Cs)

  • 1a Tinent de Batle
    Comerç
    Mercats
    Fires
    Atenció a la Ciutadania a s'Arenal

  • ngetino@llucmajor.org

Guillermo Roig Mascaró

  Guillermo Roig Mascaró (ASI)

3er Tinent de Batle
Urbanisme
Medi Ambient

groig@llucmajor.org

Xisca Lascolas Rosselló

  Xisca Lascolas Rosselló (PP) 

4a Tinent de Batle
Educació
Ocupació
Cultura

flascolas@llucmajor.org

Gabriel Rojo Rodríguez

  Gabriel Rojo Rodríguez (PP)

Serveis Socials
Dependència
Tercera Edat
Cementiri

grojo@llucmajor.org

María del Pilar Bonet Escalera

  María del Pilar Bonet Escalera (PP)

Recursos Humans
Hisenda
Contractació Pública
Manteniment Urbà

mpbonet@llucmajor.org

Simó Adrover Llompart

  Simó Adrover Llompart (PP)

Joventut
Esports

sadrover@llucmajor.org

Ginés Sáez González

  Ginés Sáez González (Cs)​​​​​​​

Turisme
Festes
Innovació

gsaez@llucmajor.org

Gregori Estarellas Mas

  Gregori Estarellas Mas 

Portaveu PSOE

gestarellas@llucmajor.org

Jaume J. Oliver Vallés

  Jaume J. Oliver Vallés

Regidor PSOE

jjoliver@llucmajor.org

Tomeu Tugores Vicens

  Tomeu Tugores Vicens

Regidor PSOE

btugores@llucmajor.org

Francisca Almagro Peset

  Francisca Almagro Peset

Regidora PSOE

falmagro@llucmajor.org

José Luís Huéscar

  José Luis Huescar Villar

Regidor PSOE

Maria Barceló Calviño

  Maria Barceló Calviño

Portaveu Més - APIB

mbarcelo@llucmajor.org

Miquel Serra

  Miquel Serra

Regidor Més - APIB

Alexandro Gaffar

Alexandro Gaffar

Portaveu Llibertat llucmajor

agaffar@llucmajor.org

Eloy Crusat Horrach

Eloy Crusat Horrach

Regidor Llibertat llucmajor

ecrusat@llucmajor.org

Eduardo Zúñiga Solari

  Eduardo Zúñiga Solari

Portaveu Unides Podem

eezuniga@llucmajor.org

Bernadí Vives Cardona

  Bernadí Vives Cardona

Portaveu El Pi

bvives@llucmajor.org

José M. Pastor Cantallops

  José M. Pastor Cantallops

Membre no adscrit

jmpastor@llucmajor.org

Raúl Domínguez Martín

  Raúl Domínguez Martín

Regidor Grup Mixt

rdominguez@llucmajor.org